right image

Друзі, ми презентуємо вам аудіокнигу «Мій герой — це ти»!

Легка у розумінні, цікава для батьків і дітей, унікальна і трохи магічна, але така особлива аудіокнига стає чудовим помічником для дорослих, аби підтримати малечу у час СOVID-19.

Створенням книги займався Червоний Хрест України за підтримки Данського Червоного Хреста (Danish Red Cross in Ukraine) та Міністерства Іноземних справ Данії в рамках міжнародного проєкту підготовки та реагування на ситуацію з СOVID-19 в Україні.

До унікального проєкту долучилися українські зірки, учасники популярних талант-шоу й учні школи естрадної майстерності та продюсерського центру «Talant Production». Саме вони розказують, як підтримувати дітей під час пандемії та правильно з ними говорити про коронавірус.

Гарного прослуховування!

Слухати на YouTube

Слухати на SoundCloud

Книжку «Мій герой – це ти» створили Референтна група Міжвідомчого постійного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій за участі ВООЗ, ЮНІСЕФ, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Бюро ВООЗ в Україні підготувало українську редакцію книжки для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.