Проект реагування на спалах пандемії COVID-19 в Україні

Про проект

Із квітня 2020 Червоний Хрест України здійснює проект із запобігання та реагування на спалах пандемії в Україні за підтримки Данського Червоного Хреста при фінансуванні Міністерства закордонних справ Данії.

Допомога надається найвразливішим категоріям через гігієнічні набори, а також набори з психосоціальної підтримки, які сприятимуть покращенню емоційного стану багатодітних сімей, родин з батьками-одинаками та людей похилого віку. 

Також співробітники здійснюють психосоціальну підтримку в різних форматах, як для отримувачів допомоги, так і для волонтерів (майстер-класи, вебінари, зустрічі для волонтерів – якщо дозволяють карантинні обмеження).

Крім того, Червоний Хрест забезпечує населення важливою інформацією для запобігання поширенню COVID-19. Розробляються інформаційні кампанії та мультимедійні продукти, включаючи анімації, друковані матеріали, аудіокнигу, тощо. Через цей напрям Товариство включає громади у реагування на пандемію, збираючи зворотний зв’язок про коронавірус. 

У першій фазі проекту, квітень-серпень, допомога була надана у Вінницькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Тернопільській та Херсонській областях. Для другої фази проекту, до кінця року, області України були визначені з урахуванням зростання випадків захворювань на 100 тис. населення, тому до Київської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Миколаївської ще приєдналася Закарпатська, Чернівецька, Рівненська, Одеська та Полтавська області.

Червоний Хрест України

Відкрийте волонтера в собі!

  • Волонтерська робота є невід’ємною частиною Міжнародного Руху Червоного Хреста з самого початку. У 1859 році молодий Анрі Дюнан став першим волонтером-управлінцем, організувавши місцевих волонтерів для надання допомоги пораненим на полі бою.

  • Це був перший випадок у Європі, коли поранені отримали допомогу незалежно від того, до якої із воюючих сторін вони належали. Він повернувся додому і написав книгу «Спогади про Сольферіно», яка була видана через декілька років після заснування Червоного Хреста.

Мільйони волонтерів щодня відіграють важливу роль у підтримці роботи працівників Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в усьому світі.

Наші волонтери працюють у різноманітних сферах. Це і допомога літнім людям вдома, робота із маленькими дітками, участь у кампаніях та акціях, спрямованих на протидію поширенню соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз) та інші напрямки. Кожен обирає той напрямок, в якому найкраще себе бачить.

Волонтери також мають унікальні характеристики
Це:

Сильна особиста мотивація

Сильна особиста мотивація

Саме це відрізняє висококваліфікованого волонтера Червоного Хреста від інших.

Часткова зайнятість

Часткова зайнятість

Більшість людей приділяють волонтерству лише декілька годин на тиждень. Таким чином волонтерство можна поєднувати з навчанням, роботою або іншою діяльністю впродовж багатьох років.

Місцеве залучення

Місцеве залучення

Волонтери є частиною спільноти. Вони знають потреби та можливості тих людей, з якими вони спілкуються, тому що вони вже поміж ними.

Ви також можете зробити свій внесок у досягнення нашого загального завдання – зробити цей світ кращим, гуманнішим та відкритішим.

Якщо ви займаєтеся волонтерством, думаєте про таку можливість, або хочете дізнатися більше про це, Товариство Червоного Хреста України із задоволенням прийме вас до лав Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Щоб стати волонтером, заповніть анкету за посиланням